Seneye Reef

Nie sú vaše koraly plné života ako by ste očakávali? Prasklo vám niekedy nečakane akvárium alebo rozvody filtrácie? Teraz môžete zo seneye Reef nepretržite monitorovať a analyzovať pre morský život kľúčové parametre vo vašom morskom akváriu a zabezpečiť vašim koralom a rybám aby prosperovali. Môže dostávať automaticky upozornenia pred tým, než sa podmienky vo vašom morskom akváriu stanú toxickými. Seneye Reef vám poskytne čas na odstránenie problému bez straty rýb. Integrované meranie PAR, LUX, a Kelvinov vám umožní nastaviť optimálne osvetlenie pre koraly a ich svieže farby.

Zariadenia seneye obsahujú USB konektor a umožňujú tak viaceré pripojenia. Pripojením na USB Power Adaptor sa načítané dáta každú hodinu ukladajú do zariadenia Seneye Reef a zálohujú sa po dobu 35 dní. Po pripojení na PC sa automaticky uložia na server. Ak zariadenie zaznamená nejaký problém, začne na ňom blikať červená dióda.

Pripojením zariadenia Seneye Reef priamo na počítač alebo na Seneye Web Server sa načítané dáta každých 30 minút uložia na server výrobcu. Máte tak k nim prístup kdekoľvek cez mobilný telefón alebo počítač. Ak zariadenie zaznamená nejaký problém, server výrobcu vám zašle na mobilný telefón bezplatnú varovnú SMS správu.

Zariadenie Seneye Reef nie je určené len pre morské akvária, ale je tiež výborné pre sladkovodné rastlinné akváriá a obľúbený aquascaping. Zabudovaný analyzátor parametrov osvetlenia pomôže zabezpečiť aby rastlinky dostávali správne množstvo a kvalitu svetelného spektra.

KÚPIŤ TERAZ:

179,00 

 • meranie teploty

 • meranie pH

 • meranie NH3 (čpavok)

 • meranie teoretického O2 (kyslík) rozpusteného vo vode

 • zaznamenávanie zapnutia osvetlenia deň/noc

 • meranie LUX

 • meranie PAR

 • meranie KELVIN

 • varovania: SMS, e-mail, dióda na zariadení

 • meranie všetkých hodnôt každých 30 minút


sws

172,00 

null

Seneye Web Server

Seneye web server (SWS) vám umožní aby vaše zariadenie Seneye pracovalo efektívnejšie a praktickejšie. Umožňuje použitie seneye bez počítača a prístup ku zaznamenaným dátam priamo cez váš smartfón, tablet či PC.

Seneye Web Server používa pripojenie na internet cez ethernetový dátový kábel. Po pripojení dostávate pravidelný on-line monitoring nielen u vás doma, ale po celom svete prostredníctvom seneye cloudu.

swswifi

225,00 

null

Seneye Web Server & WiFi module

Seneye web server s WiFi modulom vám umožní aby vaše zariadenie Seneye pracovalo efektívnejšie a praktickejšie. Umožňuje použitie seneye bez počítača a prístup ku zaznamenaným dátam priamo cez váš smartfón, tablet či PC.

Seneye Web Server používa prístup na internet pripojením na vašu domácu WiFi sieť. Po pripojení dostávate pravidelný on-line monitoring nielen u vás doma, ale po celom svete prostredníctvom seneye cloudu.

reef-pack

409,00 

null

Seneye Reef Pack

Všetko čo potrebujete na monitorovanie vášho morského akvária pripojením na internet.

Seneye Reef Pack obsahuje:

 • Seneye Reef
 • Seneye Web Server & WiFi
 • Seneye Dri Box

plus

39,50 

null

Seneye +

Seneye+ obsahuje tri karty ktoré zabezpečia vášmu zariadeniu Seneye Reef 3×30-dňový monitoring parametrov vody, e-mailové a SMS varovania, a automatizované grafy jednotlivých parametrov.

Aktiváciou karty v zariadení si zabezpečíte automatickú kalibráciu zariadenia. Nepotrebujete tak kalibračné buffre pre jednotlivé merané parametre. Seneye Reef tak vždy zaznamená presný a správny údaj o pH a NH3.

Karty uchovávajte na tmavom, suchom a tmavom mieste.

Pred vložením do zariadenia namočte kartu vo vode z Vášho morského akvária.

usbextension

13,88 

null

Seneye USB Extension

Teraz môžete pripojiť vaše zariadenie Seneye Reef k počítaču alebo USB adaptéru vzdialených až 5 metrov od akvária.

Vysokorýchlostný 2,5 metrový predlžovací kábel USB 2.0 je 100% kompatibilný so zariadením Seneye Reef.

usbpower

18,06 

null

Seneye USB Power Adaptor

Seneye USB Power Adapter je kompaktný napájací adaptér pre tých čo nechcú pripojiť Seneye Reef trvalo ku PC.

Umožní trvalé napájanie vášho zariadenia Seneye Reef, ktoré tak zaznamená každú hodinu načítané dáta a uchová ich po dobu 35 dní.

SENEYE-SLIDE-SOAKER

9,50 

null

Seneye Slide Soaker

Pomôcka na pohodlné namočenie karty Seneye pred jej použitím. Monitorovacia karta vyžaduje minimálne 24 ponorenie do vody, ktorú bude monitorovať, aby po vložení do senzora Seneye ukazovala správne hodnoty.

Balenie Seneye Slide Soaker neobsahuje monitorovaciu kartu Seneye +

seneye-cleaner2

14,50 

null

Seneye Cleaner

Seneye Cleaner obnoví vzhľad zašlého monitora Seneye. Je dokonca schopný odstrániť tvrdé koralové riasy a minerály usadené na monitorovacom zariadení Seneye.

Použitie je jednoduché – stačí vložiť do nádoby s vodou a zamiešať. Monitor Seneye stačí namáčať 1-2 hodiny v závislosti od množstva nánosov a opláchnuť. Monitor Seneye je následne ako nový a navyše úplne sterilný, takže Seneye Cleaner je vhodný aj pri premiestení monitora Seneye z jednej nádrže do druhej. Pred čistením vyberte zo zariadenia kartu Seneye slide.

seneye-magnetic-holder2

36,98 

null

Seneye Magnetic Holder Pro

Magnetický držiak na sklo Seneye Magnetic Holder zabezpečí presné uchytenie monitora Seneye vo Vašom akváriu.

Dizajnový magnetický držiak pre hrúbku skla alebo akrylátu do 16 mm.