Informácie

Náš cieľ

Revolučne zmeniť chovateľstvo rýb tým, že umožníme ľuďom dramaticky znížiť úmrtnosť rýb.

Spoločnosť Seneye vyvinula riešenie, ktoré umožňuje chovateľom rýb skutočne pochopiť, čo sa deje vo vnútri ich akvária, sledovať škodlivé parametre, ktoré nie sú zistiteľné ľudským okom. Použitie zariadenia Seneye môže dramaticky zlepšiť frekvenciu, presnosť, citlivosť a robustnosť meraní vody a zaisťuje, že ryby a koraly budú nielen prežívať, ale bude sa im nezvyčajne dariť!

Táto technológia chránená viacerými patentami je úplne automatizovaná, nemá negatívny účinok na vodný život, jednoducho sa inštaluje a zákazníci ju môžu jednoducho používať.

podklad1

Prečo Seneye

Dni, kedy sa na ryby pozeralo len ako na spotrebné predmety, sú už dávno za nami. Vývoj pokračuje a pozorujeme pozitívne zmeny v etike a zákonoch na ochranu zvierat.

V Seneye veríme, že príliš mnoho rýb v zajatí zbytočne uhynie a že pomocou technológie a vedomostí je možné tento počet výrazne znížiť.

Zákazníci sa často topia v kruhu zlyhaní, obzvlášť u nových, ale tiež u zabehnutých akvárií či jazierok. Často sú zmetení a pomyslenie že urobili niečo zle má za následok, že príliš rýchlo zanechajú svoj koníček. Pritom sa dá tomuto vyhnúť.

Pozrime sa na vodu analyticky. Zariadenie Seneye sleduje kritické parametre a v prípade potreby poskytuje rady na mieru. Je čas urobiť rozhodnutie a zvýšiť mieru úspechu akvaristov spoločne s mierou prežitia rýb a koralov chovaných v zajatí.

Je čas sa pripojiť ku revolúcii.

podklad2

Pokiaľ nedokážete rozpoznať, ktorá z nádob je bezpečná...

podklad3a
podklad3b2

...kúpte si Seneye a ten to za vás pozná!

podklad4