Seneye Pond

Možno vám niekedy uhynul obľúbený KOI kapor ale nevedeli ste prečo. Možno vám niekedy unikala voda z jazierka ale prišli ste na to neskoro. Seneye Pond vám umožní jednoducho monitorovať záhradné jazierko a ochrániť vaše ryby. Seneye ochráni ryby pred devastačným zvýšením hodnoty čpavku ktoré môže byť náhle a spôsobí úhyn rýb vo veľmi krátkom čase. Seneye Pond zaznamená škodlivé kolísanie pH a teploty v jazierku.

Inteligentný softvér automaticky monitoruje jazierko cez deň aj v noci a upozorní vás pred tým, než nastane v jazierku problém. Vyhnete sa tak stresu rýb z náhleho kolísania parametrov vody.

Zariadenia seneye obsahujú USB konektor a umožňujú tak viaceré pripojenia. Pripojením na USB Power Adaptor sa načítané dáta každú hodinu ukladajú do zariadenia Seneye Pond a zálohujú sa po dobu 35 dní. Po pripojení na PC sa automaticky uložia na server. Ak zariadenie zaznamená nejaký problém, začne na ňom blikať červená dióda.

Pripojením zariadenia Seneye Pond priamo na počítač alebo na Seneye Web Server sa načítané dáta každých 30 minút uložia na server výrobcu. Máte tak k nim prístup kdekoľvek cez mobilný telefón alebo počítač. Ak zariadenie zaznamená nejaký problém, server výrobcu vám zašle na mobilný telefón bezplatnú varovnú SMS správu.

Seneye Pond je možné umiestniť priamo do jazierkového filtra, alebo ho nechať plávať na hladine jazierka. Zariadenie je vhodné pre každú veľkosť jazierka.

KÚPIŤ TERAZ:

169,00 

  • meranie teploty

  • meranie pH

  • meranie NH3 (čpavok)

  • meranie teoretického O2 (kyslík) rozpusteného vo vode

  • zaznamenávanie deň/noc

  • varovania: SMS, e-mail, dióda na zariadení

  • meranie všetkých hodnôt každých 30 minút


sws

172,00 

null

Seneye Web Server

Seneye web server (SWS) vám umožní aby vaše zariadenie Seneye pracovalo efektívnejšie a praktickejšie. Umožňuje použitie seneye bez počítača a prístup ku zaznamenaným dátam priamo cez váš smartfón, tablet či PC.

Seneye Web Server používa pripojenie na internet cez ethernetový dátový kábel. Po pripojení dostávate pravidelný on-line monitoring nielen u vás doma, ale po celom svete prostredníctvom seneye cloudu.

* Ak používate Seneye Web Server vo vonkajšom prostredí, použite DriBox na ochranu zariadenia pred vlhkom.

swswifi

225,00 

null

Seneye Web Server & WiFi module

Seneye web server s WiFi modulom vám umožní aby vaše zariadenie Seneye pracovalo efektívnejšie a praktickejšie. Umožňuje použitie seneye bez počítača a prístup ku zaznamenaným dátam priamo cez váš smartfón, tablet či PC.

Seneye Web Server používa prístup na internet pripojením na vašu domácu WiFi sieť. Po pripojení dostávate pravidelný on-line monitoring nielen u vás doma, ale po celom svete prostredníctvom seneye cloudu.

* Ak používate Seneye Web Server vo vonkajšom prostredí, použite DriBox na ochranu zariadenia pred vlhkom.

pond-pack

389,00 

null

Seneye Pond Pack

Všetko čo potrebujete na monitorovanie vášho záhradného jazierka pripojením na internet.

Seneye Pond Pack obsahuje:

  • Seneye Pond
  • Seneye Web Server & WiFi
  • Seneye Dri Box

plus

39,50 

null

Seneye +

Seneye+ obsahuje tri karty ktoré zabezpečia vášmu zariadeniu Seneye Pond 3×30-dňový monitoring parametrov vody, e-mailové a SMS varovania, a automatizované grafy jednotlivých parametrov.

Aktiváciou karty v zariadení si zabezpečíte automatickú kalibráciu zariadenia. Nepotrebujete tak kalibračné buffre pre jednotlivé merané parametre. Seneye Pond tak vždy zaznamená presný a správny údaj o pH a NH3.

Karty uchovávajte na tmavom, suchom a tmavom mieste.

Pred vložením do zariadenia namočte kartu vo vode z Vášho záhradného jazierka.

usbextender

69,49 

null

Seneye Active USB Extender

Je vaše KOI jazierko ďaleko od vášho počítača? S aktívnym USB predlžovacím káblom môžete pripojiť Seneye Pond až ku 17,5m vzdialenému počítaču.

Seneye Active USB extension zosilňuje signál vášho Seneye Pond bez straty dát plnou rýchlosťou.

Vysokorýchlostný 15 metrový predlžovací kábel USB 2.0 480Mbps je 100% kompatibilný so zariadením Seneye Pond.

* Nie je vhodný na pripojenie zariadenia Seneye Pond ku SWS.

usbpower

18,06 

null

Seneye USB Power Adaptor

Seneye USB Power Adapter je kompaktný napájací adaptér pre tých čo nechcú pripojiť Seneye Pond trvalo ku PC.

Umožní trvalé napájanie vášho zariadenia Seneye Pond, ktoré tak zaznamená každú hodinu načítané dáta a uchová ich po dobu 35 dní.

SENEYE-SLIDE-SOAKER

9,50 

null

Seneye Slide Soaker

Pomôcka na pohodlné namočenie karty Seneye pred jej použitím. Monitorovacia karta vyžaduje minimálne 24 ponorenie do vody, ktorú bude monitorovať, aby po vložení do senzora Seneye ukazovala správne hodnoty.

Balenie Seneye Slide Soaker neobsahuje monitorovaciu kartu Seneye +

seneye-cleaner2

14,50 

null

Seneye Cleaner

Seneye Cleaner obnoví vzhľad zašlého monitora Seneye. Je dokonca schopný odstrániť tvrdé koralové riasy a minerály usadené na monitorovacom zariadení Seneye.

Použitie je jednoduché – stačí vložiť do nádoby s vodou a zamiešať. Monitor Seneye stačí namáčať 1-2 hodiny v závislosti od množstva nánosov a opláchnuť. Monitor Seneye je následne ako nový a navyše úplne sterilný, takže Seneye Cleaner je vhodný aj pri premiestení monitora Seneye z jednej nádrže do druhej. Pred čistením vyberte zo zariadenia kartu Seneye slide.

dri

31,00 

null

Seneye DRi

Seneye Dri je vodeodolný box umožňujúci udržať elektrické pripojenia a tiež SWS server v bezpeči a usporiadané.

Klipsami uzatvárateľné víko zabezpečí ochranu IP55 pred prachom a vodou.

Vyrobené z UV stabilného polypropylénu.