Seneye Home

Každý z nás už prišiel o akvarijnú rybku a nevedel prečo. Každý už má skúsenosť so syndrómom nového akvária a želal si aby bola možnosť zistiť, kedy je voda bezpečná pre nové rybky. Zo Seneye Home je teraz možné aj pre neskúsených akvaristov byť úspešným chovateľom.

Inteligentný softvér automaticky monitoruje akvárium pred devastačným zvýšením hodnoty čpavku, ktoré môže byť náhle a spôsobí úhyn rýb vo veľmi krátkom čase. Seneye Home zaznamená škodlivé kolísanie pH a teploty v akváriu a upozorní vás pred tým, než nastane v akváriu problém. Vyhnete sa tak stresu rýb z náhleho kolísania parametrov vody.

Zariadenia seneye obsahujú USB konektor a umožňujú tak viaceré pripojenia. Pripojením na USB Power Adaptor sa načítané dáta každú hodinu ukladajú do zariadenia Seneye Home a zálohujú sa po dobu 35 dní. Po pripojení na PC sa automaticky uložia na server. Ak zariadenie zaznamená nejaký problém, začne na ňom blikať červená dióda.

Pripojením zariadenia Seneye Home priamo na počítač alebo na Seneye Web Server sa načítané dáta každých 30 minút uložia na server výrobcu. Máte tak k nim prístup kdekoľvek cez mobilný telefón alebo počítač. Ak zariadenie zaznamená nejaký problém, server výrobcu vám zašle na mobilný telefón bezplatnú varovnú SMS správu.

KÚPIŤ TERAZ:

118,00 

  • meranie teploty

  • meranie pH

  • meranie NH3 (čpavok)

  • zaznamenávanie svetla deň/noc

  • varovania: SMS, e-mail, dióda na zariadení

  • meranie všetkých hodnôt každých 30 minút


sws

172,00 

null

Seneye Web Server

Seneye web server (SWS) vám umožní aby vaše zariadenie Seneye pracovalo efektívnejšie a praktickejšie. Umožňuje použitie seneye bez počítača a prístup ku zaznamenaným dátam priamo cez váš smartfón, tablet či PC.

Seneye Web Server používa pripojenie na internet cez ethernetový dátový kábel. Po pripojení dostávate pravidelný on-line monitoring nielen u vás doma, ale po celom svete prostredníctvom seneye cloudu.

swswifi

225,00 

null

Seneye Web Server & WiFi module

Seneye web server s WiFi modulom vám umožní aby vaše zariadenie Seneye pracovalo efektívnejšie a praktickejšie. Umožňuje použitie seneye bez počítača a prístup ku zaznamenaným dátam priamo cez váš smartfón, tablet či PC.

Seneye Web Server používa prístup na internet pripojením na vašu domácu WiFi sieť. Po pripojení dostávate pravidelný on-line monitoring nielen u vás doma, ale po celom svete prostredníctvom seneye cloudu.

seneye-flora

32,50 

null

Seneye Flora

Hnojivo pre akvarijné rastlinky Seneye Flora je moderný 2 zložkový preparát navrhnutý pre dokonalú výživu a rast rastlín v akváriu. Je úplne kompatibilný s produktami Seneye a nezafarbuje akvarijnú vodu.

Obsahuje dve samostatné balenia s pumpičkou Seneye FLORA Mix a Seneye FLORA Plus. Ich vhodným dávkovaním zabezpečíte svojim rastlinkám mikro a makro výživu vhodnú pre ich prosperovanie. Každá flaštička obsahuje 250ml prípravku na ošetrenie 5000 litrov akvarijnej vody.

plus

39,50 

null

Seneye +

Seneye+ obsahuje tri karty ktoré zabezpečia vášmu zariadeniu Seneye Home 3×30-dňový monitoring parametrov vody, e-mailové a SMS varovania, a automatizované grafy jednotlivých parametrov.

Aktiváciou karty v zariadení si zabezpečíte automatickú kalibráciu zariadenia. Nepotrebujete tak kalibračné buffre pre jednotlivé merané parametre. Seneye Home tak vždy zaznamená presný a správny údaj o pH a NH3.

Karty uchovávajte na tmavom, suchom a tmavom mieste.

Pred vložením do zariadenia namočte kartu vo vode z Vášho sladkovodného akvária.

usbextension

13,88 

null

Seneye USB Extension

Teraz môžete pripojiť vaše zariadenie Seneye Home k počítaču alebo USB adaptéru vzdialených až 5 metrov od akvária.

Vysokorýchlostný 2,5 metrový predlžovací kábel USB 2.0 je 100% kompatibilný so zariadením Seneye Home.

dri

31,00 

null

Seneye DRi

Seneye Dri je vodeodolný box umožňujúci udržať elektrické pripojenia a tiež SWS server v bezpeči a usporiadané.

Klipsami uzatvárateľné víko zabezpečí ochranu IP55 pred prachom a vodou.

Vyrobené z UV stabilného polypropylénu.

SENEYE-SLIDE-SOAKER

9,50 

null

Seneye Slide Soaker

Pomôcka na pohodlné namočenie karty Seneye pred jej použitím. Monitorovacia karta vyžaduje minimálne 24 ponorenie do vody, ktorú bude monitorovať, aby po vložení do senzora Seneye ukazovala správne hodnoty.

Balenie Seneye Slide Soaker neobsahuje monitorovaciu kartu Seneye +

seneye-cleaner2

14,50 

null

Seneye Cleaner

Seneye Cleaner obnoví vzhľad zašlého monitora Seneye. Je dokonca schopný odstrániť tvrdé koralové riasy a minerály usadené na monitorovacom zariadení Seneye.

Použitie je jednoduché – stačí vložiť do nádoby s vodou a zamiešať. Monitor Seneye stačí namáčať 1-2 hodiny v závislosti od množstva nánosov a opláchnuť. Monitor Seneye je následne ako nový a navyše úplne sterilný, takže Seneye Cleaner je vhodný aj pri premiestení monitora Seneye z jednej nádrže do druhej. Pred čistením vyberte zo zariadenia kartu Seneye slide.

seneye-magnetic-holder2

36,98 

null

Seneye Magnetic Holder Pro

Magnetický držiak na sklo Seneye Magnetic Holder zabezpečí presné uchytenie monitora Seneye vo Vašom akváriu.

Dizajnový magnetický držiak pre hrúbku skla alebo akrylátu do 16 mm.